Basisschool Vrije School Zaanstreek is de vrijeschool van Zaandam en omstreken

Basisschool Vrije School Zaanstreek is de vrijeschool van Zaandam en omstreken

De natuur leer je
beter kennen als
je er midden in zit.

Ons team

De samenstelling van ons team voor het schooljaar 2022-2023 is als volgt:


Kleuterklas 1:

Elske-Fleur Loggers-Peek: eloggers@vrijeschoolzaanstreek.nl

Rachel Smale: rsmale@vrijeschoolzaanstreek.nl


Kleuterklas 2:

Tanja Liem: tliem@vrijeschoolzaanstreek.nl

Imgard Rinsma: irinsma@vrijeschoolzaanstreek.nl


Kleuterklas 3:

Alinde Hetsen: ahetsen@vrijeschoolzaanstreek.nl



Klas 1

Valentine Fakkel: vfakkel@vrijeschoolzaanstreek.nl


Klas 2

Nancy ten Brug: ntbrug@vrijeschoolzaanstreek.nl

Linsey Godschalk: lgodschalk@vrijeschoolzaanstreek.nl


Klas 3

Sterre Bijl: sbijl@vrijeschoolzaanstreek.nl

Chantal van Geemen: cvgeemen@vrijeschoolzaanstreek.nl


Klas 4:

Ilone Berndsen: iberndsen@vrijeschoolzaanstreek.nl

Jojanneke Kieft: jkieft@vrijeschoolzaanstreek.nl


Klas 5:

Jessica Freijee: jfreijee@vrijeschoolzaanstreek.nl


Klas 6:

Elsemiek Bezemer: ebezemer@vrijeschoolzaanstreek.nl

Saskia van der Burg: svdburg@vrijeschoolzaanstreek.nl

Lea Stoker: lstoker@vrijeschoolzaanstreek.nl



Leerkrachtondersteuner: Stephanie Elzenaar, Elvira Nitters, Linda de Groot.

Gymleerkracht: Binny van der Velde: bvdvelde@vrijeschoolzaanstreek.nl (dinsdag en donderdag)

Handvaardigheid: Alwin Stickel


Alle leerkrachten zijn via de genoemde mailadressen te benaderen.

Directie: Inger Andersson (ma, di, do): directie@vrijeschoolzaanstreek.nl


Interne begeleiding: Yvette van Eerten (di t/m do): ib@vrijeschoolzaanstreek.nl


Medewerker Administratie: Nelly van Esveld (ma, di, do.ochtend, vr.ochtend)


Coordinator BHV: Lea Stoker: lstoker@vrijeschoolzaanstreek.nl


Extern: Roos Bongenaar: kunstzinnige ondersteuning