Basisschool Vrije School Zaanstreek is de vrijeschool van Zaandam en omstreken

Basisschool Vrije School Zaanstreek is de vrijeschool van Zaandam en omstreken

De natuur leer je
beter kennen als
je er midden in zit.

Ons team

De samenstelling van ons team voor het schooljaar 2021-2022 is als volgt:


Kleuterklas 1:

Elske-Fleur Loggers-Peek: eloggers@vrijeschoolzaanstreek.nl

Rachel Smale: rsmale@vrijeschoolzaanstreek.nl


Kleuterklas 2:

Delize Doornweerd: ddoornweerd@vrijeschoolzaanstreek.nl

Imgard Rinsma: irinsma@vrijeschoolzaanstreek.nl


Kleuterklas 3:

Nancy ten Brug: ntbrug@vrijeschoolzaanstreek.nl

Alinde Hetsen: ahetsen@vrijeschoolzaanstreek.nl


Klas 1

Nancy ten Brug: ntbrug@vrijeschoolzaanstreek.nl

Linsey Godschalk: lgodschalk@vrijeschoolzaanstreek.nl


Klas 2

Maria van Breukelen: mvbreukelen@vrijeschoolzaanstreek.nl

Jojanneke Kieft: jkieft@vrijeschoolzaanstreek.nl


Klas 3:

Saskia van der Burg: svdburg@vrijeschoolzaanstreek.nl

Valentine Fakkel: vfakkel@vrijeschoolzaanstreek.nl


Klas 4:

Jessica Freijee: jfreijee@vrijeschoolzaanstreek.nl


Klas 5:

Elsemiek Bezemer: ebezemer@vrijeschoolzaanstreek.nl

Lea Stoker: lstoker@vrijeschoolzaanstreek.nl


Klas 6:

Ilone Berndsen: iberndsen@vrijeschoolzaanstreek.nl

Gosse Haga: ghaga@vrijeschoolzaanstreek.nl


Leerkrachtondersteuner: Lea Stoker (alle dagen): lstoker@vrijeschoolzaanstreek.nl

Elvira Nitters, Linda de Groot en Sterre Bijl.

Gymleerkracht: Binny van der Velde: bvdvelde@vrijeschoolzaanstreek.nl (donderdag)

Handvaardigheid: Alwin Stickel


Alle leerkrachten zijn via de genoemde mailadressen te benaderen.

Directie: Herman van Tongeren (ma, di, do): directie@vrijeschoolzaanstreek.nl


Interne begeleiding: Inger Andersson (ma t/m do): ib@vrijeschoolzaanstreek.nl


Medewerker Administratie: Nelly van Esveld (ma, di, vr.ochtend) en

Nellie van Trotsenburg (do), administratie@vrijeschoolzaanstreek.nl


Coordinator BHV: Lea Stoker: lstoker@vrijeschoolzaanstreek.nl


Extern: Roos Bongenaar: kunstzinnige ondersteuning